KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12713065
nr 1271 3065
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsning, Motiv från Söder. Signerad, numrerad 263/310. Motivet: 20x32 cm
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:22:33
15/8 19:16:28
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm